Hakkımızda

Bilişim sektöründe 2012 yılından bugüne birçok kurumsal firmaya hizmet veren Ajans Mention, markalaşarak her geçen gün uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Ajans Mention ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır..

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Ajans Mention de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

 

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

Ajans Mention kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

Ajans Mention in vizyonunu özetlemek gerekirse: “Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir” diyebiliriz.

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor. Ajans Mention® olarak bu standartları çok iyi biliyor taviz vermeden uyguluyoruz.

Creative

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Sosyal Medya, Web Tasarım, Google Seo ve Adwords Reklam Seçeneklerimiz ve kampanyalarımız için bize ulaşın
Modern Web Tasarım

Modern Web Tasarım

Şirketiniz ve faaliyetleriniz AjansMention tasarım ekibinde yer alan profesyonel tasarımcılarımızın hazırlayacağı özgün tasarımla internet ortamında verimli ve işlevsel bir şekilde sunulmaktadır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Deneyimli sosyal medya ekibimiz ile markanızın hedef kitle ile sosyal platformlarda buluşmasını sağlar, yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Web Yazılım Programlama

Web Yazılım Programlama

Web sayfalarınızın tasarım işlemleri sonrası yıl içerisinde, güncelleme ya da büyüme gibi düşüncelerinizle ilgili firma üst düzey yetkilileri ve konu ile ilgili personeller eşliğinde özel yazılımlar hazırlanmaktadır.
Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri

SEO hizmetimizle, sadece kalite ve üstün hizmet anlayışımızla, kurumlarımıza özel geliştirdiğimiz ve sürekli yenilediğimiz özel kampanyalarımızla da farkımızı ortaya koyuyoruz.

Google Adwords

Google Adwords

Google Adwords Reklam Tanıtım Hizmetleri : Google AdWords reklamları sayesinde internet sitenize trafik çekin işlerinizi artırın.

İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı

Firmanız ürün veya hizmetlerinize dair, resim, açıklama, teknik bilgiler, makale ve tablolar, vb. teknik dokümanlarınızın neler olduğunu tespit ederek eksik verileriniz ekibimiz tarafından takip edilir.
web tasarım ankara web tasarım ankara firması